Demiryolu Taşımacılığı

Kars-Tiflis Demiryolu hattı

Rail Trans Service Kars-Tiflis-Bakü demiryolu hattında (BTK hattı) , yetkili acenta olarak hizmet sunmaktadır . Türkiye’nin her noktasından aldığımız yükleri , Mersin’de konteynere yükleyerek , blok trenle kısa sürelerde varış yerlerine ulaştırıyoruz . Taşıma yaptığımız noktalara : Gürcistan-Azerbaycan-Türkmenistan-Kazakistan-Özbekistan-Tacikistan-Kırgızistan
Bu hatta 20’ ve 40’ konteynerler kullanılabilmektedir .

TAŞIMA YAPTIĞIMIZ ÜLKELER

Almanya , Fransa , İtalya , Macaristan , Polonya , Bosna-Hersek , Bulgaristan , Romanya , Letonya , Litvanya ,Estonya Çek Cumhuriyeti , Slovakya , Hırvatistan , Sırbistan , Arnavutluk , Rusya - Kazakistan - Özbekistan - Kırgzistan - Tacikistan - Türkmenistan - İran - Gürcistan - Azerbaycan - Moldova - Beyaz Rusya.

Avrupa Taşımaları

  • 1) Vagon Taşımaları : Türkiye'nin herhangi bir istasyonunda veya Çerkezköy terminalinde yüklenen , Türk ve yabancı vagonlar , Avrupa'nın yukarıda belirtilen şehirlerindeki istenilen istasyonlara kadar ulaştırılabilmektedir . 1 Vagona 50 ton'a kadar yükleme imkanının bulunduğu bu taşımalar , ton başı fiyat olarak karayolu taşımalarına göre daha ekonomiktir.
  • 2) Konteyner Taşımaları : malın istasyonda aktarılmasını istemeyen müşteriler için , kapısında yüklenen , 40' ve 45' konteynerlerin , Çerkezköy ana terminalden , platform vagonlara yüklenmesi , Avrupa'daki aktarma merkezlerinde tekrar tır üzerine bindirilerek alıcının kapısına kadar taşınması esasına dayanır . Türkiye'den avrupa'ya hergün düzenli seferler düzenlenmektedir.

ALMANYA-RUSYA KONTEYNER BLOK TRENİ

Firmamız Almanya Duisburg’tan haftada 2 tren , Münih’ten haftada 1 tren ile Almanya’dan Rusya’ya hızlı ve ekonomik taşıma fiyatlarıyla hizmet vermektedir .

Duisburg ‘tan hareketle her Çarşamba ve Cuma , Münih’ten hareketle her Çarşamba konteyner servisi vermekteyiz.

Almanya – Moskova konteyner blok tren taşıma fiyatlarımız :

DUISBURG-MOSKOW MUNCHEN-MOSKOW
TRANSIT TIME 1 WEEK 1 WEEK
20’ PRICE 1900 USD 2100 USD
20’ HEAVY PRICE 2250 USD 2700 USD
40 PRICE 2650 USD 3000 USD

Fiyatlar istasyon-istasyon olup ek masraflar dahil değildir.

İşletmekte Olduğumuz Demiryolu Hatları

Çerkezköy(Tekirdağ) - Varna üzeri Direk Rus vagonlarıyla taşıma

Çerkezköy Terminaline getirdiğimiz özel Rus vagonlarıyla , Çerkezköy terminalde yüklenen mallar , Çerkezköy - Kapıkule - Varna - Kavkaz - Rusya - Kazakistan hattı üzerinden ilgili ülkelere ve Kırgızistan , Tacikistan 'a taşınabilmektedir . Taşıma süresi ortalama 25 gündür.

Van - İran - Türkmenistan - Özbekistan - Kazakistan yoluyla ve direk Rus vagonlarıyla taşıma

Van istasyonuna getirdiğimiz özel Rus vagonlarıyla , Van'da yükleyerek , İran-Türkmenistan-Özbekistan-Kazakistan güzergahı ile aktarmasız ve feribotsuz taşımalar düzenliyoruz , taşıma süresi yaklaşık 25 gündür.

Türkiye - Batum ve Poti konteyner + vagon hattı

Mersin-Antalya-Ambarlı-İzmir limanlarından ve istenilen adresten yüklenilen konteynerler, 3 x 20 ' konteyner 1 vagona aktarılmak üzere Gürcistan-Azerbaycan-Türkmenistan-Özbekistan-Kazakistan güzergahıyla ilgili ülkelere taşınmaktadır , taşıma süresi yaklaşık 35 gündür.

Türkiye - Rostov konteytner + vagon hattı

Mersin-Antalya-Ambarlı-İzmir limanlarından ve istenilen adresten yüklenilen konteynerler, 3 x 20 ' konteyner 1 vagona aktarılmak üzere Rusya-Kazakistan-Özbekistan güzergahıyla ilgili ülkelere taşınmaktadır , taşıma süresi yaklaşık 30 gündür.

Proje Taşımacılığı

Firmamız yükün cinsi , ebadı ve gideceği yere göre , her türlü taşıma yöntemlerini kullanarak , yükü adresten alıp gideceği yerde adres teslimi yapmaktadır. Projeye göre en hızlı, en ekonomik, en güvenli taşıma şekilleri birleştirilerek projenin yerine ulaşmasını sağlarız.

Yeni açılan hatlar

  • Railtransservice açtığı 3 yeni hat ile müşterilere ekonomik alternatif hatlar oluşturmaya devam ediyor.
  • ''MERSİN - ORTA ASYA'' KONTEYNER + VAGON HATTI
  • ''İZMİR - ORTA ASYA'' KONTEYNER + VAGON HATTI
  • ''ANTALYA - ORTA ASYA'' KONTEYNER + VAGON HATTI.
  • Bu yeni hatlar ile Rusya - Kazakistan - Özbekistan - Kırgızistan - Tacikistan - Türkmenistan - Azerbaycan 'a taşımalar düzenlenmektedir.
  • Her hafta gemi hareketi mevcuttur.
Yukarı